Абсолютно новий Hyundai Santa Fe 2024 вперше показали наживо

Навіть роздуті ніздрі останніх BMW не здавалися настільки суперечливими в автомобільному дизайні, як новітній Hyundai Santa Fe 2024. Кілька днів тому автомобіль показали на офіційних рендерах, а зараз з’явилися живі фото. І питань до його дизайну побільшало.

Передня частина з фарами з малюнком у вигляді букви H виглядає цілком органічно, а далі щось незрозуміле. Бічна частина за рахунок довгого багажника і довгого заднього обвісу виглядає важко. Арки великі і тому подвійні: верхня частина забарвлена ​​в колір з кузовом, нижня – незабарвлена. Бокове скління багажника закінчується, зважаючи на все, глухою вставкою. Чому не можна було продовжити скло далі, незрозуміло. У профіль Hyundai Santa Fe 2024 нагадує Land Rover Defender 130.

Задня частина (двері багажника і бампер) виглядають порожньо через те, що фари заховані за затемненими розсіювачами. Це схоже на якийсь мінівен або навіть вантажівку.

Нехай дизайн і дивний, але нова машина явно більша за попередника, і вона запропонує більше простору для пасажирів заднього (третього) ряду. Усі технічні подробиці дізнаємось на початку серпня, коли відбудеться офіційна прем’єра позашляховика.

Підпишись на головні новини у Google NEWS, щоб бути в курсі!

Джерело motor1.com