У Києві помітили компактний автомобіль Ford корейського виробництва, він продається за $1000 (фото)

На одній з київських вулиць зафіксовано компактний хетчбек Ford Aspire – рідкісну модель, яка випускалася лише протягом трьох років з 1994 до 1997 року. Автомобіль представляє цікавий приклад міжнародної співпраці автовиробників того часу.
Ford Aspire створений на технічній базі Mazda 323/Familia, але виробляється на заводі Kia у Південній Кореї. Модель стала наступником Ford Festiva та отримала більші розміри та округліші форми кузова.
Для американського ринку автомобіль пропонувався у трьох- та п’ятидверному виконанні з колісною базою 2305 та 2385 міліметрів відповідно. В Австралії та країнах Океанії модель продавалася під назвою Festiva і включала 4-дверну версію. У Південній Кореї цей же автомобіль був відомий як Kia Avella.
Помічений у столиці екземпляр оснащений 1,3-літровим інжекторним двигуном потужністю 64 кінські сили з максимальним крутним моментом 100 Нм. Автомобіль комплектується 3-ступеневою автоматичною коробкою передач, яка пропонувалася як опція до стандартної 5-ступеневої механічної трансмісії.
Автомобіль випущений у 1996 році та має ознаки першого рестайлінгу – відсутність нижнього спойлера на передньому бампері, а віконні рамки дверей та центральна стійка пофарбовані в колір кузова замість чорного.
Ford Aspire став першим автомобілем у своєму класі на американському ринку, який у базовій комплектації отримав дві подушки безпеки. Антиблокувальна система гальм ABS пропонувалася за додаткову плату.
Конкретно цей автомобіль Ford Aspire м’ятного кольору має 1,3-літровий бензиновий двигун на 64 к.с. та коробку “автомат”. Він продається за $1000.