7 способів потрапити в автомобіль, якщо двері примерзли і не відчиняються

Одна із труднощів в експлуатації автомобіля взимку полягає у можливості примерзання дверей. В результаті надмірної вологи та різких коливань температури іноді стає практично неможливо відчинити двері салону. Портал mmr.net.ua розповів, як впоратися з такою ситуацією і які доступні засоби можна використовувати, щоб уникнути пошкодження замерзлих дверей під час відкриття.

Є кілька способів вирішення цієї проблеми. По-перше, зазвичай не всі двері так сильно примерзають. Спробуйте трохи потрясти кожну з них, щоб знайти ту, яка відкривається. Якщо у вас є доступ до салону, звідти легше відчинити решту дверей.

Якщо замерз замок, можна скористатися запальничкою для розігріву ключа. Просто розігрійте ключ та вставте його у дверний замок. Також можна скористатися електричним феном, але він не завжди може бути під рукою.

Більш ефективним способом є використання “рідкого ключа”. Цей продукт можна придбати у автомагазині. Важливо пам’ятати, що краще не зберігати його у машині.

Крижані дощі не така рідкість у нашій країні. Іноді двері можуть виявитися замкненими через утворення товстої кірки льоду, що скріпила кузов і двері автомобіля разом. Якщо у вас є скребок, ви можете обережно видалити цю кірку, забезпечивши собі вільний доступ до машини.

Якщо у вас немає скребка, але є запас омиваючої рідини, ви можете скористатися нею для розморожування обмерзлих дверей. Просто налийте “омивайку” на замерзлі ділянки та зачекайте деякий час. Спирт, що міститься в рідині, швидко розтопить лід, і ви зможете легко відімкнути двері.

Тим не менш, найкращим способом запобігання зледеніння є профілактика. Необхідно обробляти ущільнювачі дверей та сталеві частини спеціальними морозостійкими засобами перед настанням зими. Це допоможе уникнути проблем із відчиненням дверей.

Підпишись на головні новини у Google NEWS, щоб бути в курсі!