680-сильний позашляховик BYD FangChengBao SF вперше показали усередині

Гібридний позашляховик BYD FangChengBao SF показали на нових фотографіях, які демонструють автомобіль зовні та всередині. На основі фотографій також було створено рендери новинки без камуфляжу.

Вчора компанія BYD розкрила назву нещодавно запущеного F-бренду, який у Китаї називатиметься FangChengBao. Англійською це перекладається як Equation Leopard або Formula Leopard.

FangChengBao конкуруватиме з відомими німецькими брендами, такими як Mercedes-Benz, Audi та BMW. Зокрема, первісток лінійки складе конкуренцію Mercedes G-Class. Автомобіль давно охрестили “китайським Гелендвагеном”. Він має довжину 5 метрів, сумарну потужність 680 к.с. та запас ходу 1200 км за циклом CLTC. Його ціна становитиме від 57 000 до 86 620 доларів.

У салоні видно великий вертикальний центральний планшет, який, імовірно, може розвертатися в горизонтальне положення. Діагональ його становитиме 15,6 дюйма. Кермо має зрізану форму.

Перед переднім пасажиром розташована масивна ручка, як Mercedes G-Class. На центральній тунелі розташований блок із незвичайними кнопками, які повинні відповідати за роботу повного приводу та інших функцій. Нижче видно два підсклянники.

Підпишись на головні новини у Google NEWS, щоб бути в курсі!