Експерт попередив водіїв про 5 небезпечних наслідків перегріву двигуна взимку

Низькі температури взимку можуть стати викликом для автомобілів, що призводить до серйозних поломок важливих вузлів. Експерт у галузі автомобільного технічного обслуговування виділив п’ять найбільш важких поломок, з якими стикаються непрогріті автомобілі в холодну пору року.

Пошкодження двигуна: Нерівномірне прогрівання поршнів та різке прискорення можуть призвести до їх руйнування через температурні перепади та термічну напругу.

Проблеми з коробкою передач: Коробка передач наражається на ризик через нагрівання тільки під час руху. Крижані деталі трансмісії можуть неправильно взаємодіяти, тому важливо рушати з місця плавно.

Використання літнього мастила взимку: Це може призвести до проблем з прокручуванням колінчастого валу стартером при сильних морозах, що може спричинити вихід з ладу.

Проблеми з обігрівом салону: Неправильний напрямок потоку теплого повітря під час запуску двигуна може призвести до розтріскування лобового скла.

Пошкодження шин: У сильний мороз, особливо при різкому старті, шини можуть тріскатися. Рекомендується розпочинати рух на мінімальній швидкості, щоб шини мали змогу нагрітися до робочої температури.

Ці рекомендації допоможуть водіям уникнути серйозних проблем та збитків, підтримуючи надійність та ефективність їхніх автомобілів у зимові місяці.

Підпишись на головні новини у Google NEWS, щоб бути в курсі!

Джерело Машина