3 головні помилки водія, які призводять до поломки кондиціонера

Більшість сучасних автомобілів оснащені кондиціонером. Однак далеко не всі водії вміють правильно використовувати цей пристрій, через що він виходить з ладу.

Наприклад, автомобілісти забувають проводити регулярне технічне обслуговування системи вентиляції та кондиціонера, що включає дозаправку холодоагентe, чищення радіатора та продування повітроводів. Також водії заощаджують на заміні салонного фільтра, повідомляє ampercar.com.

Кондиціонер використовується в основному в теплу пору року, а взимку власники часто про нього просто забувають. Однак у холодну пору року включати кондиціонер конче необхідно, хоча б 2-3 рази на тиждень, щоб його внутрішні деталі отримали необхідне мастило.

Ще один важливий аспект, який слід враховувати, – це контроль рівня холодоагенту. Автовласнику потрібно щороку заїжджати на станцію техобслуговування для перевірки герметичності системи та заправки кондиціонера.

І, нарешті, слід зазначити, що є поширений міф у тому, що якщо користуватися кондиціонером при відкритих вікнах, він зламається. Однак цього не станеться, якщо кондиціонер встановлений в автомобілі та переведений в автоматичний режим, що підтримує температуру повітря в салоні.

Підпишись на головні новини у Google NEWS, щоб бути в курсі!