Топ-12 автомобілів з пробігом, які буде важко продати

Сьогодні автомобільний ринок буквально наповнений всілякими моделями. Серед них є ті, на які є стійкий попит. Однак, існує і цілий список небажаних моделей, які продати досить складно. Тим часом, в цьому списку можна зустріти і довгожителів.

Що впливає на ліквідність
вживаних автомобілів?

Попит на автомобіль визначається наступними факторами.

Вартість авто

Якщо автомобіль з пробігом переоцінений, то його довго не вдається продати. Завищують ціну з наступних причин:

  • Початкова вартість авто на первинному ринку досить висока;
  • Виходячи з витрачених на обслуговування авто сил і засобів, власники самі свідомо завищують його вартість;
  • Моделі з позиціюванням;

Окремі виробники, що випускають в основному бюджетні моделі, випускають якогось дорогого представника, претендуючи при цьому на його преміальність.

Характер комплектації

Окремі покупці досі недовірливо сприймають роботизовані коробки передач і варіатори. Існує думка, що вони ненадійні. За краще обходити стороною окремі групи двигунів. Не мають попиту автомобілі, у яких в комплектації діє механічна коробка передач.

Рідкісні і специфічні моделі

Окремі марки мають на первинному ринку обмежений попит, а також ті, які спрямовані на цільову аудиторію.

Перелік неліквідних автомобілів

У ньому свою нішу зайняли наступні автомобілі.

Mercedes B-Class

Ще не так давно на такі авто на ринку був попит, а зараз зацікавленість в них покупців значно впала. Разом з тим, деякі вважають, що машина явно недооцінена на ринку.

Ford Fiesta

Сьогодні ці вживані седани на ринку досить складно продати. Разом з тим, явні причини для цього відсутні. Низькі продажі характерні для будь-яких модифікацій Фієсти.

Skoda Yeti

Комплектація цієї моделі явно розчаровує покупця. На вторинному ринку її вважають бридким каченям. Покупця явно не приваблюють скромні динамічні характеристики.

Nissan Qashqai

Це авто є товаришем по нещастю попередньої моделі. Окремі продавці відмовляються навіть брати на реалізацію такі моделі.

Opel Astra

Якщо у цього авто початкова комплектація, то воно довго буде чекати свого покупця. Особливо актуально це для варіанту, що має механічну коробку передач.

Chevrolet Cruze

Покупці не дуже горять бажанням купувати такий автомобіль. За ці ж гроші можна підшукати для себе і цікавішу пропозицію.

Hyundai Tucson

Покупці воліють обходити цей автомобіль стороною, тому що вважають, що у нього вкрай ненадійна трансмісія.

Suzuki Grand Vitara

Якщо розглядати старі автомобілі в салонах, то серед них цей представник є довгожителем. У цільової аудиторії цього автомобіля є бажання придбання авто з класичним автоматом.

Nissan Tirrano

Цей автомобіль є клоном кросовера Renault, який має непогану ліквідність. Але на вартість автомобіля на первинному ринку впливає висока ціна нового автомобіля.

Suzuki SX4

Ці автомобілі на вторинному ринку характеризуються завищеною ціною. Так вважають багато покупців. За ці ж гроші можна придбати автомобіль вищого класу.

Hyundai i30

Цей автомобіль на вторинному ринку також залишився не при справах. Дізнавшись про його вартість, покупець відразу ж звертає свій погляд у бік інших моделей.

Mitsubishi L200

На вторинному ринку автомобіль купують неохоче, тому що його явно переоцінили. Якщо його вартість не знизиться, то всі покупці від нього просто відвернуться.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!
Або завітай на обговорення цієї теми на сторінці AMPERCAR.com у facebook!


Коментарі
Завантаження...