Зовнішність нового електромобіля Lancia розсекретили до прем’єри (фото)

Італійська марка Lancia, що входить до складу транснаціональної корпорації Stellantis, анонсувала четверте покоління хетчбека Lancia Ypsilon. Прем’єра новинки відбудеться наступного місяця, але її зовнішність вже розсекретили.

Lancia Ypsilon четвертого покоління розділив платформу з новими Opel Corsa та Peugeot 208 і успадкував деякі риси від представленого минулого року концепту Lancia Pu+Ra HPE.

Новинка привертає увагу розтягнутої по нижній кромці капота світлодіодною смугою, під якою розташовані головні фари, а також оригінальними задніми ліхтарями круглої форми. У салоні хетчбека встановлять цифрову панель приладів і великий горизонтальний дисплей інформаційно-розважальної системи.

Раніше стало відомо, що Ypsilon отримає гібридну та повністю електричну силову установку. Що стосується останньої, то це може бути 154-сильний електродвигун, що живитиметься від батареї ємністю 54 кВт⋅год, що у перспективі забезпечить запас ходу близько 400 км.

Нагадаємо, Lancia Ypsilon – це суперміні виробництва італійського автовиробника Lancia. Машина прийшла на заміну моделі Y10 в 1996 році.

Підпишись на головні новини у Google NEWS, щоб бути в курсі!