Зміна шин із зимової на літню. Як зберігати шини?

Для того, щоб шини були придатними для водіння після зими або літа, їх необхідно правильно зберігати. Не всі знають як це зробити правильно.

Після демонтажу шини необхідно правильно зберігати, що захистить їх від зовнішніх шкідливих факторів. Вимиті шини ретельно промивають чистою водою, потім протирають насухо. Рекомендується піна для догляду за шинами, яка захищає матеріал від ультрафіолетового проміння, озону або розтріскування, викликаного впливом часу. Такий препарат витісняє пил та домішки та дозволяє зберегти правильний зовнішній вигляд. Піна розпорошується рівномірно на очищену поверхню шини, і тоді залишається лише дочекатися, поки вона висохне.

Підготовлені шини можуть вирушати у гараж чи підвал. Однак, не все так добре, як може здатися. Насамперед – місце, де ми вирішили зберігати шини, має бути позбавлене доступу до сонця, з постійною, бажано низькою температурою, тому зберігати у підвалі, де панує волога – не найкраща ідея. Проблемою також є недостатній простір, який все частіше мотивує скористатися коморою. Однак незалежно від того, який варіант вибере водій, правила правильного зберігання залишаються незмінними і переважно стосуються їхнього розташування.

Насамперед, не бажано, щоб шини лежали на бетоні, температура якого відрізняється від температури повітря. У цьому випадку допоможе підкладка з дерев’яних дощок. Шини без дисків не повинні упиратися одна в одну, оскільки укладання загрожує деформацією, особливо ті шини, які лежать на самому дні. Набагато краще поставити їх вертикально поруч. Деякі радять повертати їх час від часу, щоб багатомісячний тиск з одного боку не викликав нерівномірності.

Якщо шини залишаються на ободі, їх можна повісити на спеціальну вішалку або підставку для коліс. Їх також можна укладати, хоча професіонали радять змінювати їхній порядок кожні кілька тижнів, щоб запобігти потенційній деформації.

Підпишись на головні новини у Google NEWS, щоб бути в курсі!