«Зелена карта» для водіїв різко подорожчає

Знижку 50% на «Зелену картку» скасовано. Тепер українським водіям доведеться плати повну суму за автоцивілку.

Як відомо, через введення воєнного стану Моторне (транспортне) страхове бюро України (МТСБУ) узгодило знижку 50% на «Зелену карту» на легкове авто на 15 і 30 днів. Знижені ціни почали діяти з 2 березня.

Днями на засіданні МТСБУ було прийнято рішення скасувати знижку. Як повідомили у відомстві, підвищення тарифів потрібне, щоб забезпечити можливість страхових компаній виконувати свої зобов’язання по покриттю закордоном.

Отож, від 10 травня ціна «Зеленої картки» на короткострокові поліси на 15 і 30 днів зросте удвічі, як це було до 2 березня 2022 року.

«Зелена картка» – це обов’язковий вид страхування наземного транспорту, який діє на території інших держав та покриває майнові збитки та життя або здоров’я третіх осіб. Тобто, це автоцивілка, яка діє на чужій території. Міжнародний страховий сертифікат «Зелена картка» в усіх країнах має уніфіковану форму. Його наявність є обов’язковою передумовою для водіїв, які планують виїхати за кордон на власному транспортному засобі до країн-членів Міжнародної системи.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!