Запорізький автозавод буде випускати новий універсал

Нова генерація Lada Largus вже випускається на потужностях AvtoVAZ, що належить французькій групі Renault. Найближчим часом машинокомплекти цієї моделі будуть поставлятися й на Запорізький автозавод.

Нагадаємо, що на потужностях ZAZ з 2020 року вже збирається ряд моделей бренду Lada. Минулого місяця стартувало великовузлове збирання й двох корейських моделей KIA Rio та кросовера KIA Rio X. Варто зазначити, що машинокомплекти на ці авто також поставляються з території Російської Федерації, де розташовані корейські підприємства.

Що стосується нового універсалу Lada Largus, то він отримав нову решітку радіатора в фірмову X-образному стилі, що зараз використовується на всіх останніх моделях AvtoVAZ. Також універсал має оновлену оптику спереду й задні ліхтарі.

Зазначається також, що модернізована Lada Largus буде включати кілька варіантів комплектацій. Відмінності будуть й в потужності мотора.
В інтер’єрі з’явилася центральна консоль від Renault Duster з сучасним мультимедійним центром, кермо запозичили від Lada Vesta, а сидіння взяті від XRay.

Під капотом встановлено модернізований 1,6-літровий двигун потужністю 90 кінських сил, який працює разом з “механікою” на п’ять ступенів. Розгін до “сотні” займає 14 секунд. Максимальна швидкість сягає позначки 160 км/год. Витрата палива в змішаному циклі становить 7,5 літрів.

Є також версія з 1,6-літровим двигуном на 106 кінських сил, яка розганяється до 100 км/год за 13,6 секунди. Максимальна швидкість цієї версії – 170 км/год.

На цей момент в Україні Lada Largus попередньої генерації коштує від 305 540 грн.

Підпишись на головні новини у Google NEWS, щоб бути в курсі!

Джерело akzent.zp.ua