За безпеку на Formula E відповідатиме спеціальна версія електричного Mini Cooper

Організатори перегонів на електрокарах вирішили, що автомобіль безпеки теж повинен бути електричним.

Останнім часом безліч великих виробників автомобілів з усього світу стали активно переходити на електричні силові установки, а деякі відомі бренди й зовсім перестали розробляти ДВЗ-двигуни, бо в цьому немає сенсу. А вчора, 29 березня, представники компанії MINI, яка з 1994 року є дочірнім підприємством BMW, представили нову версію електричного Mini Cooper, який братиме участь в Formula E (Формула Е). Природно, не в якості учасника, а в ролі автомобіля безпеки – він виїжджає на трасу лише в разі виникнення аварійної ситуації для регулювання руху.

Новий автомобіль отримав назву Mini Electric Pacesetter і виробник повідомляє, що це найдинамічніший Mini з електричним приводом, хоча насправді за основу новинки взятий Mini Cooper SE без серйозних змін. Автомобіль може похвалитися 182 кінськими силами, спеціальним каркасом безпеки та новим обвісом, що підвищує показник аеродинаміки. При цьому вага автомобіля в порівнянні з SE-версією менша на 130 кілограмів, завдяки чому вдалося домогтися більшої динаміки і маневровості. Домогтися такого помітного зниження ваги вдалося за рахунок демонтажу безлічі елементів інтер’єру – залишилося тільки рульове колесо з панеллю приладів і пара гоночних сидінь, інші прикраси видалили.

За рахунок електричної силової установки та зниження ваги, Mini Electric Pacesetter здатний розганятися від нуля до сотні за 6,7 секунди – непогано для компактного електрокара. Оригінальна SE-версія, наприклад, розганяється до сотні за 7,3 секунди. На жаль, інформації про те, чи буде Mini Electric Pacesetter продаватися в форматі серійного автомобіля, поки що немає. З іншого боку, з огляду на класичні сценарії використання Mini Cooper, даний автомобіль протягом декількох років стане повністю електричним, і тоді напрацювання Electric Pacesetter явно знадобляться.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!
Або завітай на обговорення цієї теми на сторінці AMPERCAR.com у facebook!

Джерело carscoops.com

Коментарі
Завантаження...