З’явився рейтинг двигунів, які без проблем проїдуть понад 500 тисяч км

AMPERCAR.com назвав «трійку» надійних двигунів, які здатні проїхати без ремонту понад півмільйона кілометрів.

Одними з найбільш витривалих двигунів вважаються силові агрегати Renault. Зокрема Renault К4М. В його основі лежить чавунний блок циліндрів, а завдяки простій конструкції і невеликій кількості кінських сил він не доставляє особливих проблем власникові. Атмосферний 1,6-літровий двигун К4М видає близько 102-105 к.с. і зустріти його можна під капотом Renault Logan, Sandero і Duster, а також на Nissan Almera. Також у компанії є 2,0-літровий агрегат F4R потужністю 135-143 к.с., який встановлюється на кросовери Renault Duster, Kaptur і Nissan Terranо. Двигун цілком витривалий і надійний.

У розпорядженні Hyundai і Kia є двигуни G4FA (1,4 л, 107 к.с.) і G4FC (1,6 л, 123 к.с.). Мотори також невибагливі, як і двигуни Renault. На відміну від попередніх, їх складніше обслуговувати, але якщо не перевантажувати їх динамічною їздою, то вони спокійно пройдуть понад 500 тис. кілометрів. Ці агрегати можна зустріти на таки моделях, як Kia Rio і Hyundai Solaris.

Одним з найбільш витривалих двигунів Volkswagen є агрегат BSE 1.6 MPI. Простий 8-клапанний двигун має алюмінієвий блок з чавунними гільзами. Мотор простий в обслуговуванні і не завдасть особливих проблем власникові. Двигун встановлювали на Skoda Octavia другого покоління, п’ятий та шостий Golf, а також на Jetta п’ятого покоління і Passat в кузові B6.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!
Або завітай на обговорення цієї теми на сторінці AMPERCAR.com у facebook!


Коментарі
Завантаження...