З’явився кабріолет Tesla Model S: правда чи фейк?

В інтернеті опублікували фотографії електромобіля Tesla Model S в кузові кабріолет. Незвичайний електрокар з вишуканим дизайном без даху вже виставлений в одному італійському дилерському центрі. Зазначається, що автівку розробило відоме тюнінг-ательє ARES Design.

В цілому кабріолет Tesla Model S дуже схожий на модель Maserati GranCabrio. Вочевидь, що це ексклюзивний продукт та й масового виробництва не планується.

Як зазначають експерти, цей вишуканий електрокар не має ніякого відношення до Ілона Маска. Офіційно американський виробник електромобілів не випускала модифікації цієї моделі без даху. Кабріолет зроблено на замовлення в єдиному екземплярі.

Нагадаємо, що Tesla Model S – це повністю електричний п’ятидверний седан, який був представлений 22 червня 2012 року. Версія Model S Long Range Plus має запас ходу 647 кілометрів, що вище, ніж у будь-якого іншого серійного електрокара.

Починаючи з жовтня 2014 року, електромобілі Model S мають функцію під назвою Autopilot, вдосконалену систему допомоги водієві, яка дозволяє автомобілю автономно керуватися без допомоги водія шляхом штучного інтелекту. При цьому водій повинен постійно контролювати та брати на себе управління в разі виникнення проблеми.

Автопілот другої генерації було представлено в жовтні 2016 року, який містить “Покращений виклик”. Він дозволяє автомобілю пересуватися по парковці до свого власника самотужки.

Підпишись на головні новини у Google NEWS, щоб бути в курсі!

Джерело motorbox.com