З’явилися зображення електричного Range Rover (фото)

Один із майбутніх позашляховиків Jaguar Land Rover вперше помітили під час випробувань. Йдеться про електричний Range Rover, який конкуруватиме з Porsche Macan EV.

Автомобіль вкритий щільним камуфляжем, що приховує деталі. Видно, що позашляховик отримав нижчу лінію даху, а подовжений задній звис вказує на потенційне місце для третього ряду сидінь.

Коли Jaguar Land Rover оголосила про свою майбутню лінійку електромобілів у 2021 році, вона пообіцяла представити шість електромобілів до 2026 року, включаючи два Jaguar. Проте з того часу компанія переглянула цей план до чотирьох електромобілів, хоча залишається незрозумілим, які моделі були відкладені.

Очікується, що новий електромобіль використовуватиме платформу EMA, а виробництво, як передбачається, розпочнеться до кінця 2025 року.

У Jaguar Land Rover поки що не озвучила офіційних характеристик своїх майбутніх електромобілів. Подейкують, що характеристики повністю електричного Range Rover будуть на одному рівні з флагманом Ranger Rover V8, який отримав 800-вольтову архітектуру.

Підпишись на головні новини у Google NEWS, щоб бути в курсі!