З’явилися вражаючі зображення електромобіля Hyundai Ioniq 6

В інтернеті опублікували перші зображення електрокара Hyundai Ioniq 6. Незалежні дизайнери уявили, як буде виглядатиме модель, офіційна презентація якої відбудеться тільки у 2022 році. Дизайн електрокару вийшов дуже футуристичним.

Експерти-дизайнери автопорталу Motor.es представили свої рендерні зображення корейського електрокара Ioniq 6, які насправді вражають. У “шістки” можна побачити гладкий зовнішній вигляд та більш округлі форми, ніж у Hyundai Ioniq 5. Найбільш привабливі елементи дизайну тут – це задня частина автівки та оптика. Також треба виділити арковий капот та мізерний отвір в його нижній частині.

Через те, що даний автомобіль приводиться в рух електричною силовою установкою, будь-які отвори й прорізи для охолодження нутрощів повітрям тут просто не потрібні. Електродвигун не нагріватиметься так, як це робить ДВС.

Нагадаємо, що “п’ятірка” і “шістка” будуть побудовані на базі платформи Hyundai Electric-Global Modular Platform. Вже відомо, що Ioniq 5 оснащується двома моторами з сумарною віддачею в 308 к.с. Запас ходу складає 450 км.

У 2023-му році Hyundai планує презентувати електричний кросовер Ioniq 7.

Підпишись на головні новини у Google NEWS, щоб бути в курсі!

Джерело motor.es