З’явилися подробиці про позашляховик Toyota Land Cruiser Prado нового покоління

Наступну генерацію середньорозмірного рамного позашляховика Toyota Land Cruiser Prado представлять у серпні 2022 року. Автомобіль з кодовим позначенням J180 створюють на архітектурі TNGA-F з нижчим центром ваги та зменшеною масою.

При розробці нового Land Cruiser Prado японці багато запозичать у Land Cruiser 300, що вийшов влітку 2021. Очікується, що одночасно з базовою версією покажуть і GR Sport, яка відрізнятиметься незначними доопрацюваннями підвіски та іншим екстер’єром.

Завдяки платформі TNGA-F вдасться збільшити простір у салоні та встановити двигун трохи нижче, ніж раніше. Також кузов стане легшим за рахунок широкого використання алюмінієвих сплавів.

Оновлений Прадо також отримає світлодіодні фари з динамічними «поворотниками», повністю цифрову панель приладів і великий дисплей медіасистеми, а в якості опції запропонують аудіоустановку на 12 динаміків JBL.

Нагадаємо, позашляховик Land Cruiser Prado покоління J150 вийшов на ринок у 2009 році. За останні 12 років його неодноразово модернізували.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!
Або завітай на обговорення цієї теми на сторінці AMPERCAR.com у facebook!


Коментарі
Завантаження...