З’явилися подробиці про електромобілі Audi Q8 e-tron та Q8 Sportback e-tron

Північноамериканський підрозділ Audi оголосив ціни та терміни початку продажу нових електричних кросоверів Audi Q8 e-tron та Q8 Sportback e-tron, презентація яких відбулася у листопаді минулого року. До американського ринку нові «електрички» Audi дістануться влітку.

Як зазначається, модель Audi Q8 e-tron 2024 з’явиться в американських автосалонах до літа 2023 року, а купеподібний Audi Q8 Sportback e-tron дістанеться до них трохи пізніше.

Новий Audi Q8 e-tron для північноамериканського ринку оснащуватиметься двома асинхронними електромоторами, акумулятором ємністю 114 кВт*год та фірмовою системою повного приводу Audi quattro. Рекомендована роздрібна вартість кросовера складе щонайменше 74 400 доларів. Аналогічний за характеристиками Q8 Sportback e-tron буде коштувати від 77 800 доларів.

Нагадаємо, Audi Q8 e-tron прийшов на зміну випущеному понад чотири роки тому оригінальному e-tron. Виробник описує оновлену модель як баланс між комфортом та спортивним характером. Серед особливостей електрокара – унікальна оптика, оригінальні фальш-ґрати радіатора, диски незвичайного дизайну та салон, в обробці якого використані екологічно чисті, перероблені матеріали.

Підпишись на головні новини у Google NEWS, щоб бути в курсі!