З’явилися перші фото екстер’єру та салону ліфтбека Mazda EZ-6

17 липня з конвеєра почнуть сходити перші товарні Mazda EZ-6, які будуть доступні з гібридною та електричною трансмісією. Автомобіль збудовано на платформі Changan EPA.

Китайські ЗМІ називають автомобіль седаном, але насправді це ліфтбек із дизайном купе, у якого задня лінія даху плавно переходить на кришку багажника. У автомобіля приховані дверні ручки.

Габарити складають 4921 х 1890 х 1485 мм, а колісна база – 2985 мм. У салоні розташовані РК-екран приладів та 14,6-дюймовий центральний екран інформаційно-розважальної системи. Салон практично позбавлений кнопок, вони залишилися лише на рульовому колесі та дверях.

На центральній консолі є два місця для смартфонів із зарядкою. У салоні широко використовуються матеріали, схожі на шкіру та замшу. Комп’ютерна частина побудована на базі Qualcomm Snapdragon 8155. Автомобіль оснащений аудіосистемою Sony з 14 динаміками, 64-колірним підсвічуванням, передніми сидіннями з функцією нульової гравітації та панорамний дах.

Раніше повідомлялося, що електромобіль зможе проїжджати 600 км на одній зарядці, а повністю заряджений та заправлений гібрид зможе проїхати понад 1000 км. Гібридна версія використовує той же двигун JL473QJ від Changan, що й Deepal SL03. Пікова потужність становить 70 кВт, при цьому двигун використовується лише як генератор. Колеса рухаються електродвигуном потужністю 160 кВт, встановленим на задній осі.

Повністю електрична версія використовує електродвигун MSED04 потужністю 190 кВт, вироблений Changan Mazda Engine Company Ltd, встановлений на задній осі. Обидві версії використовуватимуть літій-залізо-фосфатні акумуляторні батареї.

Ціни поки що не повідомляються.

Підпишись на головні новини у Google NEWS, щоб бути в курсі!

Джерело carnewschina.com