Значно дешевше за конкурентів: з’явились фото нового преміального кросовера Toyota

Новий кросовер Toyota Crown Signia 2024 модельного року представлений офіційно з подробицями та фото. Автомобіль приєднається до преміального сегменту. Але з привабливою ціною це все ж таки один з недорогих його представників, який виявився вдвічі дешевшим за суперників. Про це пише Oboz.ua.

Автомобіль увійде в лінійку машин Crown і займе місце нижче моделей Lexus. OBOZ.UA нагадує, що нова Toyota Signia стала серійним продовженням концепту Crown Estate. Як виявилось, дизайн серійної моделі практично не змінився.

Збереглася ефектна передня світлотехніка в стилі акули-молота, яку вже приміряли на себе інші моделі Crown, гібрид Prius і електромобілі Toyota. Також дизайнери зберегли довгу смужку задніх ліхтарів.

При довжині кузова близько 4,9 м новий кросовер Crown Signia 2024 трохи компактніший за великий SUV Toyota Highlander. При цьому новинка запропонує лише два ряди крісел. Це дозволило забезпечити пасажирів додатковим простором у комфортному інтер’єрі.

Гібридна силова установка на основі 2,5-літрового бензинового двигуна видає 245 к.с. Комбінована витрата палива – 6,5 л/100 км. Ціна Toyota Crown Signia 2024 – від 44 895 доларів. Суперники від BMW і Mercedes приблизно вдвічі дорожчі.

Підпишись на головні новини у Google NEWS, щоб бути в курсі!