З’явилася нова марка мотоциклів Motron Motorcycles

Австрійська компанія KSR Group створила новий бренд мотоциклів Motron Motorcycles. Днями в пресслужбі мотовиробника надали інформацію, що під новою маркою будуть випускати мотоцикли як з бензиновим, так й електричними моторами.

Як вказано в пресрелізі Motron Motorcycles, протягом першого кварталу поточного року будуть випущені електричні скутери Volz, Vizion, Whizz та Cubertino. Вони коштуватимуть близько трьох тисяч євро (близько 100 тисяч гривень).

У другому кварталі буде випущено також модель Revolver 125, бензиновий універсальний мотоцикл X-Nord 125 (обидва будуть коштувати по три тисячі євро) та бензинові скутери Ideo 50, Ideo 125, Breezy 50 та Ventura 125 (всі не дорожче 2,3 тисячі євро).

До кінця цього року вийде також флагман бренду Warrior 400 за п’ять тисяч євро (близько 165 тисяч гривень), а в кінці року – моделі Nomad 125 та X-Nord 400 (ціна поки невідома).

Зазначається, що спочатку моделі Motron Motorcycles будуть продаватися в Греції, Італії, Бельгії, Австрії, Іспанії, Франції, Німеччини, Швейцарії та Нідерландах, але протягом року дилерська мережа буде розширена за межі Європи.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!
Джерело motonewsworld.com


Коментарі
Завантаження...