З 2022 року Porsche почне виробляти синтетичний «бензин»: він не шкідливіший від електрики

Porsche з партнерами планує побудувати завод, який всього за 2 роки виготовить близько 55 мільйонів літрів штучного палива.

Стали відомі нові подробиці проекту Porsche Motorsport зі створення синтетичного палива. Глава холдингу Френк Воллізер (Frank Walliser) повідомив, що випробування продукту почнуться вже в наступному році. Основні переваги штучного палива полягають в його екологічності і дбайливий вплив на двигуни внутрішнього згоряння.

Критики відзначили, що Porsche – далеко не перша компанія, яка рекламує синтетичне паливо. У подібні проекти вже інвестували гроші такі великі автомобільні концерни, як Audi і McLaren. Цікаво, що Mercedes-Benz навпаки дав зрозуміти, що не вірить в рентабельність виробництва альтернативного палива.

Френк Воллізер розповів, що сучасні автомобілі, які працюють на бензині, зможуть використовувати альтернативу природного пального без втрати потужності двигуна. Але найголовніше, що штучне паливо буде складатися з 10 компонентів. У той час, як сучасні види пального на масляній основі можуть містити в собі до 40 елементів. Таким чином, при спалюванні лабораторного палива в атмосферу буде виділятися набагато менше небезпечних побічних продуктів. Вчені впевнені, що використання органічного продукту призведе до зниження рівня викиду CO2 приблизно на 85%.

Також в Porsche заявили, що не будуть реалізовувати свою ідею поодинці. Холдинг вже об’єднався з Siemens Energy, Enel, AME і ENAP для створення заводу з виробництва нового більш екологічного палива. Це підприємство буде запущено в 2022 році. Планується, що воно зможе виробити близько 55 мільйонів літрів палива в перші два роки існування. Згодом виробництво має збільшуватися відповідно до заздалегідь складеного плану.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!
Або завітай на обговорення цієї теми на сторінці AMPERCAR.com у facebook!

Джерело motor1.com


Коментарі
Завантаження...