Єдиний у своєму роді Cadillac Джо Байдена виставили на продаж

Чорний Cadillac ATS-V 2018 року із силовою установкою потужністю 464 к.с. був замовлений нинішнім президентом США Джо Байденом у 2017 році, а тепер його виставили на аукціон Cars & Bids.

Більшість з 25 000 км була пройдена саме, коли машина була в Байдена. Президент США хотів ATS-V Raven Black зі шкіряним салоном Kona Brown, але Cadillac не пропонував Kona Brown у своїй найпопулярнішій комплектації ATS. На прохання Байдена створили цей єдиний свого роду ATS-V.

Щодо бронзових коліс, то вони взяті від CT4-V Blackwing і були додані компанією Delaware Cadillac. У оголошенні також зазначено деякі незначні кузовні роботи, виконані в окремих місцях. Йдеться про фарбування та усунення дрібних подряпин. Крім того, ATS-V отримав передню решітку Renick Performance та накладку заднього бампера, тоноване скло та замшу на рульовому колесі та важелі перемикання передач.

Автомобіль отримав розкішний пакет Cadillac і пакет безпеки, який не включає куленепробивні двері, але включає проєкційний дисплей. Перемикання передач здійснюється за допомогою восьмиступеневого автомата.

Підпишись на головні новини у Google NEWS, щоб бути в курсі!

Джерело motor1.com