Японський виробник електромоторів обіцяє здешевити Tesla

Глава компанії Nidec попросив Ілона Маска про зустріч

Японська компанія Nidec готова випускати для Tesla компоненти для електромобілів, які будуть дешевші і кращі від будь-яких інших, включаючи оригінальні. Про це пише Japan Times з посиланням на главу Nidec Юна Секу.

Ім’я Nidec, можливо, вам не знайоме, проте це найбільший виробник електромоторів в світі. Компанія випускає електроприводи для 85% всіх комп’ютерних жорстких дисків у світі, а також виробляє половину всіх індукційних електродвигунів, які зустрічаються у всьому, починаючи від побутових електрофенів і закінчуючи приводом роботів на автомобільних заводах.

За словами Секи, йому дуже хотілося б зустрітися з Ілоном Маском для обговорення можливої співпраці. Він зазначив, що Tesla зможе досягти поставленої Маском завдання з випуску 20 мільйонів електромобілів на рік до 2030 року без партнерства з великим постачальником компонентів, яким готова стати якраз Nidec.

Зараз Nidec вже випускає силові модулі для електромобілів, в яких об’єднані електромотор і редуктор. Вони постачаються, зокрема, ряду китайських автовиробників. Крім того, Nidec будує завод в Сербії, де будуть випускатися мотори для європейських електромобілів. Судячи з усього, компанія розраховує на партнерство з PSA (Peugeot, Citroen, Opel) і Fiat.

Підпишись на головні новини у Google NEWS, щоб бути в курсі!

Джерело japantimes.co.jp