Xiaomi представила у Європі електричний седан із запасом ходу до 800 км (фото)

Китайська компанія Xiaomi презентувала в Європі свій перший автомобіль. На виставці у Барселоні китайці продемонстрували електричний седан SU7.

Нагадаємо, Xiaomi SU7 – це просторий седан з довжиною 4997 мм та колісною базою 3000 мм. Він побудований на 800-вольтовій платформі та підтримує дуже швидку зарядку — на 220 км за 5 хвилин підключення до відповідного зарядного терміналу.

Електромобіль прискорюється до 100 км/год за 2,78 секунди, максимальна швидкість становить 265 км/год. Акумулятор ємністю 101 кВт⋅год забезпечує запас ходу до 800 кілометрів.

Цінник на електрокар Xiaomi SU7 поки не повісили.

Спочатку в Xiaomi розглядали різне цінове позиціонування своїх електромобілів, на розробку яких виділено $10 млрд. Втім, якщо врахувати, що зараз на китайському ринку електромобілів вирують запеклі цінові війни, робити ставку на нижній ціновий сегмент просто безглуздо, тому нова електрична модель навряд чи буде бюджетною.

Нагадаємо, Національне агентство з питань запобігання корупції внесло китайську корпорацію Xiaomi Corporation до переліку міжнародних спонсорів війни.

Підпишись на головні новини у Google NEWS, щоб бути в курсі!