Xiaomi готує новий автомобіль за $20 000 – третя модель компанії буде гібридом

Xiaomi Motors планує випустити свою третю модель – сімейний гібридний позашляховик із збільшеним запасом ходу – у 2026 році, про що повідомляє 21st Century Business Herald з посиланням на власні джерела.

Джерела повідомляють, що Xiaomi покладає на нього великі надії. Крім того, для третього автомобіля Xiaomi пробує інноваційну бізнес-модель, яка полягає у використанні апаратного забезпечення рівня побутової електроніки для заміни компонентів автомобільного рівня, не пов’язаних із функціональною безпекою.

Суто електричний седан Xiaomi SU7 вийшов у 2024 році, чисто електричний кросовер планується у 2025 році, а позашляховик зі збільшеним запасом ходу очікується у 2026 році. За наявними даними Xiaomi планує розкрити інформацію про нову модель на конференції, яка пройде вже в липні.

Зараз у Китаї автомобілі Li Auto є найбільш продаваними гібридними сімейними позашляховиками: продажі в червні склали близько 50 000 одиниць. Третій автомобіль Xiaomi безпосередньо конкуруватиме з Li Auto, прагнучи захопити частку ринку сімейних позашляховиків.

При цьому повідомляється, що третій автомобіль Xiaomi буде дуже доступним, його ціна становитиме від 20 000 доларів.

Підпишись на головні новини у Google NEWS, щоб бути в курсі!

Джерело ithome.com