Вживані авто США в Україні можуть суттєво додати в цiні

У Сполучених Штатах Америки через коронакризу вживані автомобілі почали значно дорожчати. Така ситуація може спровокувати підвищення цін на «битки», які користуються популярністю серед українців.

Через пандемію авто з пробігом в США почали коштувати на декілька тисяч доларів більше. Крім того, свої корективи вніс дефіцит мікросхем в автоіндустрії.

Відсутність нових транспортних засобів та вищі ціни призвели до того, що на ринок вживаних автомобілів прийшло значно більше людей, ніж було до цього.

Для прикладу, модель Toyota Tacoma SR 2019 року, яка раніше коштувала близько 29 тисяч доларів, тепер обійдеться в 33 тисячі «зелених». Тобто зараз вживане авто стало дорожчим, ніж коли воно було новим.

За словами аналітиків, протягом року ціни на транспортні засоби зросли майже на третину, внаслідок чого і виникли «надбавка» за уживані машини.

За даними сайту AUTO.RIA, однією з найбільш популярних моделе із США в Україні є Volkswagen Passat. Найчастіше українці купують авто 2016 року випуску Середня ціна таких машин становить близько 15 тисяч доларів.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!
Або завітай на обговорення цієї теми на сторінці AMPERCAR.com у facebook!


Коментарі
Завантаження...