Виробник iPhone анонсував три нових електрокари у 2021 році

Нова платформа для електромобілів Foxconn Technology Group допоможе випустити нові електрокари вже в кінці цього року. Як заявив представник компанії, це свідчить про значний прогрес у просуванні тайванського гіганта електроніки в автомобільний простір. Два легкових електричних автомобілі, розроблені на платформі Foxconn, будуть представлені в четвертому кварталі 2021 року.

За словами представників компанії Foxconn, приблизно в той же час тайванці можуть допомогти запустити електричний автобус. Останнім часом Foxconn прагнула посилити свої автомобільні можливості, коли технологічні компанії, включаючи її клієнта Apple Inc., прагнуть теж розширити свою діяльність в області транспортних засобів. У жовтні минулого року Foxconn представила свою першу платформу для електромобілів й програмне забезпечення, покликані допомогти автовиробникам швидше виводити моделі на ринок.

Минулого місяця компанія створила спільне підприємство з китайським автовиробником Zhejiang Geely Holding Group Co. Представники Foxconn заявляються, що підприємство зараз веде також переговори зі стартапом Faraday Future та іншими виробниками в галузі електрокарів. У той час як Foxconn очікує зростання доходів від автомобільних підприємств в цьому році, аналітики прогнозують, що бізнес, пов’язаний з електромобілями, почне робити значний внесок у загальні продажі групи тільки у 2023 році.

Крім того, є інсайдерська інформація, що брак мікросхем надає лише обмежений вплив на основних клієнтів компанії та у Foxconn не очікують зниження виробництва в цьому кварталі.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!
Або завітай на обговорення цієї теми на сторінці AMPERCAR.com у facebook!

Джерело asia.nikkei.com

Коментарі
Завантаження...