Конструктор з Тернопільщини продає унікальний позашляховик “Україна”, щоб купити машини військовим

Житель Тернопільщини Юрій Кордупель створив унікальний позашляховик “Україна”. Цей автомобіль-гігант чоловік планує продати, а кошти, які отримає від продажу, витратить на три автомобілі для українських захисників, пише dev.ua.

Своє творіння Юрій оцінив у 50 000 доларів.

Як розповів конструктор, позашляховик “Україна” створений на базі автомобіля Газ-66. Однак всередині він має дедалі від імпортних автомобілів. Зокрема, потужний мотор від Mercedes.

Щоб зібрати таку автівку чоловікові знадобилося три роки. Працювати над “Україною” Юрій почав ще у 2014 році. Весь час при розробці автомобіля йому допомагали друзі, син та батько.

Унікальний позашляховик “Україна” має багато систем, що і сучасні автомобілі, а саме: електросклопідіймачі, кондиціонер та інвертор. Салон автомобіля обшили шкірою.

Найбільше проблем, як розповідає Юрій, у нього виникло при реєстрації автомобіля. Однак все вдалося, тож “Україна” має всі необхідні документи.

За словами чоловіка, він не планував продавати своє творіння. Однак війна змінила його плани і тепер він хоче допомогти українській армії купити три автівки на фронт.

Наразі Юрій почав збирати вже другу таку машину. Цього разу він робить автомобіль на замовлення.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!

Джерело weukraine.tv