VW все ж вирішив не продавати Lamborghini або Ducati

Lamborghini і Ducati “залишаються в сім’ї” VW Group після того, як сьогодні проголосував наглядову раду концерну, який також схвалив передачу Bentley під контроль Audi.

Реорганізація відбулася після того, як протягом кількох місяців ходили чутки про те, що німецький концерн відмовиться від двох італійських компаній “в пошуках підвищення ефективності свого виробництва”.

Ходили навіть чутки, що VW продасть британський Bentley. Однак жоден з цих них не підтвердився.

Замість цього Audi візьме на себе обов’язки з управління Bentley з 1 березня 2021 року.

Згідно раді директорів, реструктуризація дозволить двом компаніям знайти синергетичний ефект в своїх стратегіях електрифікації. VW Group прагне скоротити фіксовані витрати, і рада директорів проголосував за їх скорочення на 5 відсотків до 2023 року, одночасно скоротивши матеріальні витрати на 7 відсотків в наступні два роки. Правлінню особливо нічого було сказати про двох італійських брендах, крім того, що вони «залишаться частиною» VW Group.

Минулого місяця в говорилося, що Lamborghini і Ducati разом з Italdesign можуть бути об’єднані в єдину організацію. Генеральний директор VW Герберт Дисс сказав, що вони будуть об’єднані «в юридичну структуру». Це все ще може статися, оскільки пан Дисс сказав, що це дуже повільний процес. Однак поки цього не сталося.

Крім того, минулого місяця VW Group призначила Стефана Вінкельмана, президента Bugatti, генерального директора Lamborghini, який повернувся в компанію, яку він очолював з 2005 по 2016 рік.

Реорганізація повинна допомогти Lamborghini знайти свій шлях в наступному десятилітті, оскільки електрифікація стає основним двигуном для все більшого числа виробників.

Підпишись на головні новини у Google NEWS, щоб бути в курсі!