VW Group анонсував міський електрокар початкового рівня

Іспанський бренд Cupra, що входить до німецького автогіганта VW Group, планує випустити електричну модель початкового рівня, яку запустять у 2025 році.

Електрокар буде розміщуватися в модельному ряді нижче електричного компактного хетчбека el-Born, тобто він буде схожий за розмірами на VW Polo.

“Цей автомобіль більше, ніж автомобіль для нас. Це майбутнє автомобільної промисловості в Іспанії”, – зазначив виконавчий директор Cupra Уейна Гриффітс.

На думку розробників, Cupra допоможе зробити електромобілі доступними для широких мас за допомогою компактного електричного сітікара. На цей момент бренд розробляє його за допомогою VW Group. Cupra наполегливо працювала над дизайном EV початкового рівня й могла б представить його як концепт вже цього року. В основі електрокара лежить платформа “MEB-Lite”, яка розроблена VW Group для своїх найменших електричних моделей ID.

Зазначається, що представники іспанського бренду виконали велику роботу по розробці окремих моделей для різних марок Volkswagen Group. Ідея полягає в тому, щоб побудувати нову електричну машину для широких мас саме в Іспанії.

Зараз автовиробник веде переговори з іспанським урядом про розгортання інфраструктури зарядки електрокарів по всій країні.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!
Або завітай на обговорення цієї теми на сторінці AMPERCAR.com у facebook!

Джерело electricvehiclenewsfeed.com

Коментарі
Завантаження...