Купе Volvo Krigare претендує на звання найкрасивішого авто марки

Volvo й далеко не новачок у виробництві красивих автомобілів, та хоча ця модель Volvo Krigare на опублікованих в мережі зображеннях є всього лише ілюстрацією, створеної незалежним дизайнером, в ній, насправді можна знайти багато чого цікавого. Авто на рендерах передбачає саме таке майбутнє чотирьох дверного шведського купе.

Чотирьох дверне купе люб’язно представлено дизайнером Томасом Зумалакаррегі. Новинка являє собою елегантний чотиридверний седан з пропорціями, схожими на купе моделі Polestar 1. В передній частині авто – одна з цікавіших рис дизайну, завдяки широкій радіаторній решітці в порівнянні з якою навіть веретеноподібна решітка Lexus здається досить скромною. Спереду також помітні гострі фари та елементи дизайну, що надають Krigare агресивний вид.

Привертає до себе увагу й бічний профіль, який містить масивні колеса з чорними й срібними спицями та комплект фірмових гальм Brembo. Дизайнер зробив дуже низьку лінію даху, яка плавно сполучає лобове скло з заднім через сріблясті передні стійки та елегантні задні стійки. Відсутність стійок по центру – ще одна особливість, як і задні незвичайні двері з ручками, що знаходяться врівень з кузовом.

Мабуть, найцікавіше – це саме задня частина цього прототипу. Корма виділяється вузькими світлодіодними ліхтарями зі складними геометричними візерунками всередині. Також дуже елегантно виглядає заднє вікно, яке тягнеться до кришки багажного відсіку, що пофарбована в незвичний чорний колір.

Підпишись на головні новини у Google NEWS, щоб бути в курсі!

Джерело carscoops.com