Volkswagen тимчасово зупинить виробництво на головному заводі в Німеччині

Компанії, як і раніше, не вистачає комплектуючих для ритмічної роботи.

Volkswagen вимушено скоротить кількість робочих змін у січні 2023 року на заводі у німецькому Вольфсбурзі. Причиною заходу, який торкнеться кузовного, фарбувального цеху та інших ділянок, став дефіцит комплектуючих, що триває, або, як заявив глава Volkswagen Passenger Cars Томас Шефер, «повний хаос» у ланцюжку поставок. Через нього головний завод компанії використовує менше половини своєї виробничої потужності.

Простої на заводі вводитимуться з 9 по 27 січня 2023 року і торкнуться виробництва Volkswagen Golf. Також завод випускає Tiguan, Touran і готується до старту складання електричного ID.3, а також нової «батарейної» моделі, яка з’явиться на ринку у другій половині десятиліття.

Скоротити зміни на головному заводі Volkswagen змушує нестача комплектуючих через розрив логістичних ланцюжків, що послідував за пандемією коронавірусу та війною в Україні. Раніше у грудні Шефер заявив, що вольфсбурзький майданчик випускає менше 400 тисяч автомобілів на рік, що не становить 50 відсотків її потужності. На заводі працює близько 60 тисяч робітників.

Раніше керівництво Volkswagen спрогнозувало збереження дефіциту складальних деталей у 2023 році, назвавши роботу в контексті постійної нестачі «нової нормальності».

Підпишись на головні новини у Google NEWS, щоб бути в курсі!

Джерело europe.autonews.com