Volkswagen Tiguan успішно пройшов «Лосиний тест»

Позашляховик пройшов випробування на швидкості 77 кілометрів на годину.

Журналісти іспанського видання km77 провели випробування маневреності позашляховика Volkswagen Tiguan. В ході «лосиного тесту» автомобіль продемонстрував успішну керованість на швидкості 77 кілометрів на годину.

«Лосиний тест» дозволяє випробувати маневреність автомобіля під час виконання різких перестроювань. Випробовувана модель повинна проїхати по заданій траєкторії, зробити різкі маневри, не збивши конуси. Даний тест призначений для демонстрації поведінки автомобіля при несподіваній перешкоді, що виникла на дорозі.

Уже в першій спробі Volkswagen Tiguan впорався з перестроюванням практично ідеально. На швидкості 75 кілометрів на годину позашляховик успішно здійснив різкі маневри, збивши лише на самому початку траси конус, який не впливав на виконання вправи. Наступний заїзд пройшов на швидкості 77 кілометрів на годину. Водій Tiguan успішно увійшов в усі повороти, не зачепивши при цьому жодного конуса. Фахівці відзначили ідеальну роботу системи курсової стійкості позашляховика.

Журналісти вирішили ускладнити завдання «Тігуану» і в третій спробі відправили позашляховик виконати тест на швидкості 78 кілометрів на годину. Тут у автомобіля виникли проблеми. При різких перебудовуваннях Volkswagen Tiguan почав буквально «скакати» по трасі, в зв’язку з чим, фахівці зробили висновок, що подібна поведінка підвіски може бути потенційно небезпечною для управління автомобілем в екстрених ситуаціях.

На початку грудня шведський журнал Teknikens Värld провів «Лосиний тест» Toyota RAV4. На трасу вивели найпотужнішу версію — заряджений гібрид Prime, який з тріском провалив випробування.

Підпишись на головні новини у Google NEWS, щоб бути в курсі!

Джерело km77