Volkswagen повідомив про швидку прем’єру нового конкурента Hyundai Creta

У 2021 році Volkswagen почне серійний випуск нового компактного кросовера Taigun.

Індійський підрозділ Volkswagen опублікувало тизер серійного кросовера Taigun, який буде конкурувати з Hyundai Creta. Прем’єра автомобіля повинна відбутися найближчим часом, а його продажі стартують до кінця нинішнього року.

Судячи по зображенню, серійний автомобіль вийде таким же, як однойменний концепт-кар , представлений на автосалоні в Делі в лютому 2020 року. В основу автомобіля ляже масштабована архітектура MQB-A0-IN – модернізована версія модульної платформи MQB-A0 для «молодших» моделей концерну Volkswagen.

Довжина кросовера складе близько 4,2 м, а розмір колісної бази дорівнюватиме 2,65 метра. Автомобіль отримає спеціально налаштовану підвіску, адаптовану під особливості індійських доріг. Дорожній просвіт повинен перевищити 200 міліметрів.

Volkswagen Taigun розділить основні вузли і агрегати з новим кросовером Skoda для індійського ринку, прем’єра якого відбудеться в березні 2021 року. За попередніми даними, в лінійку двигунів обох моделей увійде 1,0-літровий трициліндровий бензиновий мотор потужністю 115 к.с., а також 1,5-літрова «турбочетвірка», що видає 150 кінських сил.

Перший двигун буде працювати разом з шестиступеневою механічною коробкою передач, або з «автоматом» такого ж діапазону. Більш потужний мотор буде поєднуватися з семиступеневим “роботом” з двома зчепленнями.

Підпишись на головні новини у Google NEWS, щоб бути в курсі!

Джерело indianautosblog.com