Volkswagen показала новий повнопривідний Golf R 2025

Volkswagen представила останній бензиновий Volkswagen Golf (це оновлена ​​модель восьмого покоління) чотири дні тому, але тоді про найпотужнішу версію – Golf R – не було сказано жодного слова. І ось зараз компанія показала «найлютіший» Golf.

Попри те, що решта версій (аж до Golf GTI) вже розсекречена, Golf R представили в камуфляжі. Мабуть, тому, що прем’єра його очікується лише до літа: у компанії не захотіли раніше «світити» явні відмінності його від того самого Golf GTI. Втім, одна новація помітна: у передньому бампері по центру встановлено радар, дані якого будуть використовуватися в різних системах допомоги водієві. Такого радара немає у нинішнього Golf R, але він має інші версії Golf Mk8.5.

Питання потужності нового Golf R, мабуть, найгостріше. Річ у тім, що Golf GTI з оновленням додав 20 к.с. – потужність зросла до 261 к.с., і за цим параметром він наблизився до нинішнього Golf R (315 к.с.). Відповідно, щоб зберігати дистанціювання між двома цими моделями, Volkswagen повинна збільшити й потужність оновленого Golf R. Але якою буде надбавка (ті ж 20 к.с. або більше), поки що сказати складно. А ось те, що точно буде у Golf R Mk8.5 – повний привід і фірмовий «робот» DSG.

Підпишись на головні новини у Google NEWS, щоб бути в курсі!

Джерело motor1.com