Volkswagen “не боїться” першого електрокара Apple

За даними інформаційної агенції Reuters, голова Volkswagen Group Герберт Дисс заявив, що він не боїться Apple Car, додавши, що американська компанія не зможе відразу обігнати автомобільну промисловість з оборотом у 2 трильйони доларів.

“Яблуко” поки не коментує чутки про свій перший безпілотний електрокар, але Герберт Дисс впевнений, що вони цілком логічні. За його словами, Apple має досвід в області акумуляторних технологій, програмного забезпечення та дизайну, і вона легко може використовувати всі ці знання для створення свого першого електрокара, який зможе “відкусити” великий шмат ринку електромобілів.

Голова VW зауважив, що німецький концерн є одним з найбільших виробників автомобілів в Європі та в усьому світі. Як сказав Дисс – його не турбує, що вихід Apple на ринок підірве домінування Volkswagen, що, попри досвід Apple у всіх технологіях, необхідних для створення електрокара, його компанія не переживає з цього приводу.

Треба зазначити, що історично Apple використовує сторонніх постачальників, таких як TSMC і Foxconn, для виробництва iPhone, Mac та інших продуктів, але жоден з постачальників не готовий до створення автомобіля, що значно ускладнює задачу американцям. Очікується, що на цьому фронті Apple буде співпрацювати з уже відомими виробниками автомобілів, але поки точно невідомо, з ким саме. Спочатку перемовини йшли з корейськими автовиробниками, а потім з кількома японськими компаніями.

Підпишись на головні новини у Google NEWS, щоб бути в курсі!

Джерело yahoo.com