Volkswagen ID.4 став найпродаванішим повністю електричним автомобілем в Європі

Згідно з даними JATO Dynamics, ID.4 від Volkswagen Group став першим позашляховиком, який очолив європейські списки продажів електромобілів.

Згідно з даними аналітиків, ID.4 очолив рейтинг в квітні з 7335 продажами минулого місяця, випередивши хетчбек ID.3, який посів друге місце з 5735 реалізованими екземплярами. Renault Zoe закрив трійку лідерів з проданими 4015 автомобілями.

Високі продажі ID.4 підштовхнули німецький концерн до того, щоб в квітні претендувати на 34% від загального ринку повністю електричних автомобілів в Європі, що краще, ніж його загальний стан на європейському ринку, де частка VW становила трохи менше ніж 27%.

У квітні в Європі було зареєстровано 1,03 мільйона нових автомобілів, що на 261% більше, ніж за той же період 2020 року – в розпал пандемії – але все ж майже на чверть менше, ніж до пандемії. На автомобілі з низьким рівнем викидів припадало 15% від загальної частки ринку в порівнянні з 11%, заявленими рік тому, а попит на повністю електричні моделі збільшився на 338% до 71500 одиниць. Реєстрації гібридів, що підключаються виросли на 507% до 81000 одиниць.

«Досі велика частина зростання попиту на електромобілі була обумовлена ​​традиційними моделями, такими як седан Tesla Model 3 і хетчбеки», – сказав Муньос. «Однак у сегменті позашляховиків було дуже мало варіантів, і ми повинні пам’ятати, що позашляховики є рушійною силою зростання продажів/прибутку за останні 10 років. Без позашляховиків електромобілі залишаться нішевим сегментом».

Він передбачив, що до кінця цього року частка ринку автомобілів з нульовим рівнем викидів в Європі може скласти від 20 до 25%.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!
Або завітай на обговорення цієї теми на сторінці AMPERCAR.com у facebook!

Джерело reuters.com

Коментарі
Завантаження...