Volkswagen анонсував бюджетну версію моделі Polo

Німецький концерн Volkswagen опублікував перший тизер моделі Polo Track для Південної Америки. Наступного року новинки має замінити бюджетну модель Gol.

Як стало відомо, автомобіль буде здешевленим варіантом європейської моделі Polo. Новинка відрізнятиметься від стандартного Polo деякими зовнішніми елементами, у тому числі оптикою зі спрощеною графікою, збільшеними ґратами радіатора та іншим бампером.

Що стосується технічних особливостей, то в основі Volkswagen Polo Track лежатиме більш дешева версія модульної платформи MQB, яка передбачає менше різних електронних систем порівняно з європейським Polo. Тим часом до лінійки двигунів хетчбека увійде 1,0-літровий трициліндровий турбодвигун, здатний працювати як на бензині, так і на етанолі.

Виробництво нового Volkswagen Polo Track налагодять у Бразилії у 2023 році. Інші подробиці про автомобіль стануть відомі пізніше.

Нагадаємо, на українському ринку Volkswagen Polo не представлений. Найдоступнішою моделлю концерну Volkswagen в Україні є Golf. Ціни на актуальне покоління моделі стартують від 958 958 грн.

Підпишись на головні новини у Google NEWS, щоб бути в курсі!