Водіїв попередили про різке подорожчання усіх видів пального

Найближчим часом цифри на стелах АЗС можуть змінитися ще на кілька гривень. Це станеться внаслідок припинення поставок нафтопродуктів в Україну одним з найбільших трейдерів.

Днями стало відомо, що швейцарський трейдер Proton Energy Group S.A., який також є головним акціонером мережі АЗС «Глуско», припиняє з квітня постачання нафтопродуктів в Україну.

Експерти зазначають, що в 2020 році Proton Energy Group S.A. поставив в Україну 1,77 млн т дизельного пального (23,9% ринку) і 411 тис. т (22,3%) скрапленого газу. В разі припинення поставок цих видів пального ціни на них на АЗС різко зростуть.

За словами керівника відділу аналітики ГК Forex Club Андрія Шевчишина, уже в квітні очікується досить потужне зростання цін, тому що вищезгадана компанія є авторитетним гравцем на ринку.

«Це неминуче спричинить за собою зростання цін на бензин і, згодом, до подорожчання продуктів, в які закладена логістика», – прогнозує він.

У разі, якщо не відбудеться оперативного заміщення обсягів трейдера, то ціни на дизель та автогаз можуть зрости на 25-30%. Після цього подорожчає і бензин.

Нагадаємо, раніше повідомлялось що в ЄС почало стрімко дорожчати пальне для автомобілів. Зокрема в Німеччині дизель подорожчав на 50%.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!
Або завітай на обговорення цієї теми на сторінці AMPERCAR.com у facebook!

Джерело ubr.ua

Коментарі
Завантаження...