Власники Cybertruck скаржаться, що електропікапи з нержавіючої сталі почали іржавіти

Минуло лише кілька місяців з того часу, як Tesla почала постачати клієнтам довгоочікуваний електричний пікап Cybertruck. Представники компанії заявляли, що корпус електромобіля створений із нержавіючої сталі і навіть здатний захистити водія та пасажирів від куль. Проте плями іржі вже стають головним болем автовласників.

Один із учасників форуму Клубу власників Cybertruck повідомив, що почав помічати маленькі помаранчеві плями на корпусі електропікапа після того, як катався на ньому під дощем. У відповідь на запит у Tesla відповіли, що Cybertruck слід полірувати.

Інший клієнт компанії виявив аналогічні помаранчеві плями на своєму Cybertruck після того, як машина простояла на вулиці 11 днів, у тому числі під дощем.

Зазначимо, що Tesla згадувала про ризик корозії в посібнику з експлуатації брутального пікапа: «Щоб не пошкодити зовнішній вигляд, слід відразу видаляти корозійні речовини (такі як жир, олія, пташиний послід, деревна смола, мертві комахи, дорожня сіль, опади тощо)».

Власникам рекомендували видаляти плями «за допомогою води та миючого засобу без агресивних поверхнево-активних речовин».

Підпишись на головні новини у Google NEWS, щоб бути в курсі!

Джерело businessinsider.com