В Європі заборонили ввезення автомобілів із російською реєстрацією

У ЄС опублікували роз’яснення щодо різних трактувань санкційного законодавства щодо ввезення особистих автомобілів, зареєстрованих у РФ. Заборона може поширюватися і на ноутбуки, телефони та валізи.

Європейська комісія підтвердила трактування санкційного законодавства, яке застосовується в Німеччині вже кілька місяців, згідно з яким в’їзд до Євросоюзу на автомобілях, зареєстрованих у Росії, розцінюється як заборонений імпорт. Про це пише естонське видання ERR.

У п’ятницю, 8 вересня, було опублікувало роз’яснення до рішень Ради ЄС про імпорт, купівлю та перевезення включених до санкційних списків товарів. З документа випливає, що під заборону підпадають будь-які автомобілі, зокрема ті, що використовуються в особистих цілях.

При цьому немає значення термін, на який ввозиться зареєстрований в РФ автомобіль, а також вид митної процедури.

Серед іншого, у додатку до санкційного регламенту щодо Росії фігурують косметика, валізи, сумки, рюкзаки, гаманці, ряд предметів одягу, ноутбуки, фотоапарати, мобільні телефони, вироби зі шкіри та хутра, напівдорогоцінне та дорогоцінне каміння.

На запитання, чи можуть громадяни РФ тимчасово, наприклад, у туристичних цілях, привозити з собою в ЄС особисті речі та транспортні засоби, які включені у додаток до регламенту, в Єврокомісії відповіли негативно.

Підпишись на головні новини у Google NEWS, щоб бути в курсі!

Джерело newformat