В Україну приїхав найсучасніший китайський електрокар

Наприкінці 2020 року на українському ринку з’явився найсучасніший китайський електрокросовер Xpeng G3. Деякі експерти вже прозвали цей електрокар “китайською Tesla”. Ця модель є унікальною в тому сенсі, що Ілон Маск подав до суду на китайців за відвертий плагіат.

Розміри електричної SUV-моделі складають 4450 мм у довжину, 1820 мм у ширину та 1600 мм у висоту. Дизайн кузову запозичено з різних моделей Тесла. Наприклад, дах панорамного формату схожий на Tesla Model X.

Потужність електромотора складає 145 кВт (300 Нм). Розгін до першої сотні займає від 7,5 до 8 секунд. Запас ходу без підзарядки становить до 365 кілометрів за метрикою NEDC.

Світлодіодна оптика спереду, кермо з підігрівом, система кругового огляду 360 градусів, круїз-контроль адаптивного типу, управління зі смартфона, голосовий помічник та ще багато інших опцій приваблять усіх фанатів сучасних автотехнологій. Китайці навіть упхнули сюди систему автопілотування другого рівня. Цифрова панель приладів та великий інформаційний дисплей Full HD 15,6′ додають сучасності.

Ціна Xpeng G3 в Україні 29 500 доларів США, а ось в Норвегії електрокросовер вже коштує $33 000.

Підпишись на головні новини у Google NEWS, щоб бути в курсі!

Джерело autoconsulting.com.ua