В Україну повертається обов’язковий техогляд авто з 2022 року

Повернення обов’язкового технічного огляду для приватного транспорту намічене на 1 січня 2022 року. Нагадаємо, що в Міністерстві інфраструктури обговорення проєкту закону про техогляд триває вже майже рік. Проєкт поки не став законом, але в МВС вже закупили пересувні лабораторії для придорожньої перевірки технічного стану автомобілів.

Повний проєкт так званого Закону про техогляд має довгу офіційну назву Закон України “Про внесення змін до деяких законодавчих актів України у сфері безпеки експлуатації колісних транспортних засобів відповідно до вимог Угоди про асоціацію між Україною, з одного боку, та Європейським Союзом, Європейським товариством з атомної енергії та їх державами-членами, з іншого боку”.

Зокрема, його обговорення кілька разів вже продовжували, а винесення самого проєкту на розгляд Верховної Ради неодноразово переносили. Фахівці кажуть, що тепер навіть складно уявити, в якому вигляді Закон про техогляд дійде до ВР. Коментарів і правок до нього вже зроблено кілька тисяч.

У проєкті закону дата початку обов’язкового техогляду для приватного транспорту намічена на 1 січня 2022 г. Тобто, теоретично, в автомобілістів є ще цілий рік, щоб довести до ладу свої автівки.

Підпишись на головні новини у Google NEWS, щоб бути в курсі!

Джерело dancor.sumy.ua