В Україну можуть хлинути дешеві електромобілі з Китаю

Користувачі китайської соціальної мережі Weibo повідомляють про звалище з безліччю електромобілів Ora iQ, випущених компанією Great Wall Motors, та вкритих товстим шаром бруду.

Як стало відомо, ці електроавто були частиною амбітного проекту каршерингу під назвою Ole Sharing, який був запущений у 2018 році, одночасно із заснуванням електричного бренду Ora.

Обсяг інвестицій у проект становив близько 140 млн доларів. У вересні 2020 року компанія прозвітувала про 2,5 мільйона зареєстрованих користувачів. При цьому більшість відгуків клієнтів були позитивними, але потім у компанії почалися проблеми.

До кінця 2020 року операційний центр Ole Sharing у Пекіні було розформовано, а згодом з’явилася інформація про повне закриття сервісу. Причина полягала в обмеженні субсидій на електромобілі у Китаї. При цьому електрокари, що працювали в каршерингу, не були розпродані, а були покинуті просто неба.

Враховуючи зростаючий попит на електрокари серед українців, невдовзі ці нікому не потрібні електромобілі можуть опинитися на аукціонах, після чого знайдуть нових власників в інших країнах, зокрема і в Україні.

Електромобіль ORA iQ має збільшений кліренс і хорошу маневреність. Модель оснащується 163-сильним мотором і може проїхати без підзарядки понад 300 км.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!
Або завітай на обговорення цієї теми на сторінці AMPERCAR.com у facebook!