В Україні з’явились нова схема розмитнення «євроблях»

Українці придумали нову схему для розмитнення автомобілів на європейській реєстрації.

Станом на кінець листопада можливість розмитнити авто на єврономерах за пільговими ставками залишилася лише у військовослужбовців, та й то не у всіх. Так, Закон про пільгове розмитнення передбачає, що продовжений термін легалізації «євроблях» передбачений для учасників ООС, які з 15 травня по 10 листопада 2021 року несли службу на Сході України. Як виявилося, за їхніми документами, процедуру розмитнення можуть пройти і ті, хто зовсім не має відношення до війська.

Так, особа, яка бажає переоформити авто на єврономерах повинна знайти такого учасника бойових дій (УБС), і домовитися з ним про надання йому в користування скан-копії або фото довідки про те, що він з 15 травня 2021 року і наступні 90 днів перебував в ООС.

Після цього за заздалегідь оформленою у будь-якого нотаріуса і відправленим поштою дорученням, здійснюється перепродаж такого авто на кінцевого власника, який і буде на ній їздити.

За подібну послугу беруть від 300 до 400 доларів. Підсумкова ціна розмитнення обійдеться в суму близько 1000 доларів.

Нагадаємо, період пільгового розмитнення «євроблях» завершився 10 листопада. Тепер за нерозмитнені авто з ЄС штрафують на 8500 і 170000 грн.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!
Або завітай на обговорення цієї теми на сторінці AMPERCAR.com у facebook!


Коментарі
Завантаження...