В Україні виник скандал навколо камер автофіксації

Автомобілі швидкої допомоги в Україні штрафують за перевищення швидкісного режиму. Про це пишуть медіа та користувачі соцмереж.

Як повідомили у МВС, система автофіксації порушень швидкісного режиму працює автоматично і «виписує» штрафи усім автомобілям, що скоїли порушення. У патрульної поліції немає жодних списків «виключень», окрім транспортних засобів зі спеціалізованою реєстрацією.

У МВС повідомили, що автомобілі «швидкої» мають право, виконуючи невідкладне службове завдання, відступати від деяких пунктів Правил дорожнього руху, але за умови увімкнення проблискового маячка. Якщо така машина рухається з «мигалкою», то штраф за порушення швидкісного режиму не оформляють. Такі заяви вже надходили до Департаменту і їх скасовували після розгляду.

У зв’язку з цим в МВС роздумують над запровадженням державних номерних знаків спеціально для карет швидкої допомоги, оскільки це дозволить зовсім звести нанівець такі випадки.

Нагадаємо, за рік роботи системи автоматичної фіксації порушень правил дорожнього руху казна отримала півмільйона гривень, а кількість аварій у місцях встановлення камер знизилася на 65%.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!
Або завітай на обговорення цієї теми на сторінці AMPERCAR.com у facebook!


Коментарі
Завантаження...