В Україні величезна ялинка з автомобілів потрапила в національну Книгу рекордів

В акції взяли участь понад тисячу осіб. Автомобілісти приїжджали навіть на баггі і комерційному транспорті. Інсталяція потрапила в національну Книгу рекордів України.

В Харкові в одному місці зібрали понад тисячу прикрашених машин, з яких побудували в величезну ялинку. Ця інсталяція потрапила в Книгу рекордів України.

Акція пройшла неподалік від стадіону місцевого футбольного клубу «Металіст». До півночі 25 грудня автолюбителі приїхали з усіх кінців міста і області, щоб повісити на свої машини новорічні прикраси і потім вишикуватися в гігантську ялинку.

Всього нарахували 1065 автомобілів. У довжину композиція займала 223 метри, а в ширину – 96 метрів. На те, щоб поставити машини правильно, пішло понад п’ять годин, але довге очікування в багатокілометровій черзі не збентежив автовласників.

Взяти участь у заході могли всі охочі — один поруч з одним стояли «Жигулі», «Волги» і дорогі іномарки. На відео помітно, що приїхали навіть баггі — це відкриті автомобілі з рамною конструкцією. Серед інших помітили і великі комерційні машини: Renault Kangoo, Opel Vivaro, Volkswagen Transporter.

Повідомляється, що в цьому році на акцію зібралося в три рази більше людей, ніж за рік до цього, коли брати участь у схожій інсталяції приїхали 348 автомобілістів. «Ялинка» 2019 року потрапила в Книгу рекордів України, і логічно, що свіжіша інсталяція теж скоро туди потрапить. На офіційному сайті національного реєстру рекордів поки немає такої інформації.

Підпишись на головні новини у Google NEWS, щоб бути в курсі!

Джерело autocentre.ua