В Україні суттєво спростять процедуру реєстрації авто – що зміниться

Останнім часом в Україні почали активно доопрацьовувати законодавство, пов’язане зі світом автомобілів в Україні. Так, крім внесення змін до процедури приймання практичних іспитів, в Україні також змінили деякі процедури, пов’язані з перереєстрацією автомобіля. Тепер в Україні не буде довіреностей, транзитних номерів та актів приймання-передачі.

Всі ці зміни були передбачені постановою Кабміну 437, яка вносить зміни до “Порядку здійснення оптової та роздрібної торгівлі транспортними засобами та їх складовими частинами, що мають ідентифікаційні номери”, про що повідомляє Auto-Consulting.

Перша зміна торкнеться транзитних номерів, які тепер будуть видавати не обов’язково, а за бажанням покупця. Водночас сказано, що червоні транзитні номери можна не отримувати лише в тому випадку, якщо авто доставляється до місця продажу не своїм ходом (їздити без номерів на незареєстрованій машині незаконно).

Друга зміна стосується доручення працівника автосалону на право реєстрації купленого автомобіля. Тепер ця довіреність може бути вписана безпосередньо до договору купівлі-продажу автомобіля.

Третя зміна торкнеться актів приймання-передачі авто, які раніше завод-виробник машини видавав покупцю чи дилеру. Тепер ці документи будуть перебувати лише в електронному вигляді у базі НАІС МВС.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!