В Україні створили інноваційний всюдихід Atlas (відео)

Компанія Atlas з Дніпра вперше показала свою інноваційну розробку – всюдихід, який зможе стати конкурентом знаменитого українського Sherp. На даний момент проект перебуває на стадії прототипа, але вже виглядає дуже багатообіцяюче. Як заявляє компанія, його технічні та всюдихідні характеристики набагато кращі, ніж у Sherp, пише ITsider.

У першу чергу в очі кидається дизайн всюдихода, який виглядає справді незвично та футуристично. При цьому, що важливо, він не лише красивий, але й універсальний, надійний, високопотужний та простий у керуванні. Завдяки інноваційним рішенням Atlas вийшов дуже надійним, але при цьому і відносно невимогливим для обслуговування. Крім цього, для його транспортування не потрібен лафет – Atlas може абсолютно нормально їздити і по звичайних дорогах.

Вага нового всюдихода складає 2.2 тонни. У його оснащення входить пневматична підвіска з погашенням коливань, низький центр ваги, є кліренс 58 сантиметрів, можливість блокування диференціалів та тристороння система управління обома парами коліс. За словами розробників, Atlas завдяки своїм габаритам та об’єму є максимально універсальним. В салоні може поміститися 11 людей, також передбачена можливість розміщувати носилки. Вантажопідйомність Atlas складає 1.5 тонни.

Серед важливих переваг Atlas виділяють управління, яке не вимагає спеціальних навичок. Atlas оснащений рульовою системою з механічною коробкою передач, тому ним зможе керувати будь-яка людина з відповідними навичками. Також є великі переваги над конкурентними рішеннями в плані сервісного обслуговування – воно передбачене раз на дві сотні мотогодин.

Крім цього, у Atlas неймовірна маневреність завдяки системі повороту обох пар коліс. Швидкість всюдихода на суші може досягати позначки 60 кімометрів на годину, а на воді – 7 кілометрів на годину. Радіус повного розвороту, що важливо, складає лише 6 метрів.

Очікується, що новий перспективний всюдихід буде використовуватися у різних сферах – він чудово підійде для рятувальників, прикордонників, лісників та робітників різних екстремальних сфер. Компанія вже пропонує тестову поїздку на Atlas у Дніпрі, запис на який доступний на її офіційній веб-сторінці.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!
Або завітай на обговорення цієї теми на сторінці AMPERCAR.com у facebook!


Коментарі
Завантаження...